Vitajte

Poznáte výhody obchodovania na Komoditnej burze Bratislava?  Urobíte obchod kde nikdy neprídete o svoje peniaze bez toho aby ste dostali tovar. Nikdy neprídete o tovar bez toho aby bol zaplatený. A to všetko podľa uzatvoreného štandardizovaného burzového kontraktu a garanciou zúčtovacieho centra burzy, známeho všade vo svete ako "Clearing house". Ak chcete vedieť viac o výhodách a možnostiach obchodovania na Komoditnej burze Bratislava, neváhajte a kontaktujte našu brokerskú kanceláriu.

Posypová soľ

Komoditná burza (KBB) kótuje posypovú soľ. Pre nákupy správcov ciest ideálna možnosť nákupu, ktorý spĺňa verejné obstarávanie. Kótovaná cena na KBB je záväzná pre oceňovanie majetku podľa zákona o účtovníctve.

Energetická štiepka

Najnovšou sekciou na Komoditnej burze Bratislava je sekcia energetiky kde ako prvou komoditou sa kótuje energetická štiepka.

Kovy

Sekcia kovov bola otvorená ako pre prvý kov Cu 99,999% čistoty. Pripravujeme aj ďalšie kovy rôznej čistoty.

Bez korupcie

Prostredie Komoditnej burzy Bratislava je miesto kde korupcie nemá šancu. Jasným odkazom sú udalosti posledných dní keď bolo pozastavené právo obchodovania dvom brokerským kanceláriam pre podozrenie z manipulácie trhu.

Next Previous